With the power of communication, we will connect to life together!

Müşteri Yorumları

"Buraya geldiğimde oğlum konuşmuyordu bir iki kelime anca çıkarıyordu ve şimdi hiç susmuyor ümmühan hanim gerçekten bu işin hakkını veriyor allah ondan razı olsun iyiki biz buraya geldik ve ümmühan hanimi tanıdık emeğini bilgisini cok iyi işliyor paylaşıyor bence böyle bir öğretmen yok diye bilirim siz harika bir insansiniz ümmühan hanim sizi anlattıkça anlatasın geliyor cocuklari cok seviyor onlar icin en iyisi neyse onu düşünüyor ve uyguluyor ben bu konuşma merkezimi herkeze öneriyorum abartısız verdiğiniz paranın karşılığını ala bildiğiniz bir müessese oğlum ve ben cok şanslıyım. Iyiki varsınız ümmühan hanim .?" - Semra D.
"Dil eğitimi gerçekten profesyonel olarak egitilen ve ses eğitimi ni veren en iyi yer biz k.maras tan eğitim için geldik çocuğum 5 yaşında ve ilk cümle kurmasına ire deki eğitiminden sonra şahit oldum. Şu cümleyi kurdu eşime : anne bak deniz.bu duyguyu yaşamayan lar bilir. Ümmühan hocaya çok teşekkür ederim ." - Ahmet K.
"Amerikadan son tekniklerle donmış bir ekiple Ümmühan hocamıza Aylin Hocamıza ve tüm ekibine gayretleri ve kısa sürede çok çok olumlu sonuçlarından doşayı sonsuz teşekkürler. Boşa zaman ve para harcamayın işi Profesyonellerine bırakın derim." - Bahadır B.
"Bizim hayatımızda bir dönüm noktası Ümmühan Erkoç sizin emeklerinizi unutamayız iyi ki varsınız saygılar" - Gülşah A.